HAKKINDA


Göksel Aksel Trabzon'da doğdu. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Dış Ticaret ve Avrupa Birliği programını tamamladıktan sonra İşletme Anabilim Dalı'na yöneldi. 2016 yılında Avrasya Üniversitesi'nde İşletme Anabilim Dalı'nda lisansüstü eğitimini tamamladı.

NLP (Sinir Dili Programlama) ve İşletme bilimini bir araya getiren yüksek lisans tezi ile Türkiye'de bu konuda bilimsel araştırma yapan ilk kişi oldu. 2012 yılından bu yana kişisel gelişim konulu pek çok eğitime katıldı, araştırmalar yaptı ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar aldı. Amerika Üniversiteler Birliği'nden onaylı eğitim sertifikaları ile hem kişisel hem de kurumsal danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

Ayrıca Avrupa Birliği Bilgi Merkezleri ile dönemsel çalışmalar yürütmekte, çeşitli AB projelerinde yine dönemsel olarak eğitmenlik yapmaktadır. 2010 yılından bu yana sivil toplum çalışmaları yürütmektedir. Toplumsal Kalkınma Derneği ve Kadın Erkek Birlikte Sosyal Eşitlik Derneği'nin yönetim kurulu üyesidir.

Üniversitelerde düzenlenen eğitim seminerleri, söyleşiler, konferanslar ve medya programlarına konuşmacı olarak katılmaktadır. Ayrıca TESOL (Teacher of English to Speaker of Other Languages) belgesine sahiptir; ileri derecede İngilizce bilmektedir.